9 Şub 2024

Karşıyaka Pedagog Tavsiye

/
Yorumlar0

Karşıyaka Pedagog Tavsiye

Pedagog İzmir Karşıyaka, arayışınızda çeşitli seçenekler mevcut. Özellikle çocuk ve ergenlerle çalışan Dila Isıtan, aldığı özel eğitimler ve danışan yorumları ile dikkat çekiyor. Eğitimleri arasında pedagojik formasyon, deneyimsel oyun terapisi, çocuk merkezli oyun terapisi, çocuk testleri uygulayıcı sertifikası, aile danışmanlığı ve çeşitli terapi yöntemleri bulunuyor​​.

 

Karşıyaka Çocuk Pedagog

Çocuk pedagog Karşıyaka , Karşıyaka çocuk psikolog platformu, çocukların ve ailelerin duygusal, sosyal ve eğitsel ihtiyaçlarını karşılamak için uzman pedagoglar sunuyor. Ailelere yönelik seminerler, atölye çalışmaları ve bireysel danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede destek sağlıyorlar. Çocuk ve ergen gelişimi konusunda bütüncül bir yaklaşım benimseyen bu platform, çocukların ve ailelerin mutlu ve sağlıklı bir geleceğe sahip olmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Ege Pozitif Psikoloji, çocuk ve ergenler başta olmak üzere her yaş grubuna yönelik psikolojik destek hizmetleri sunuyor. Karşıyaka’daki şubelerinde, çocuk ve ergen uzmanı pedagoglarla hizmet veriyorlar​.

Karşıyaka Ergen Psikolog

Karşıyaka Psikoloji, ergen psikolojik danışmanlık hizmeti vererek ergenlik döneminin gelişimsel özelliklerine uygun olarak bireysel ve grupla psikolojik danışma hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler, ergenlerin sosyal ilişkilerini ve duygusal dünyalarını sağlıklı bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor

 

Karşıyaka Çocuk Psikiyatristleri

  • Uzm. Dr. Özlem Doğan ve Uzm. Dr. Önder Küçük, Zen Rehberlik ve Danışmanlık Merkezi’nde çocuk ve ergen psikiyatrisi alanında hizmet vermektedirler. Ayrıca, Uzm. Dr. Zeynep Gökçe Erkan İdris ve Uzm. Dr. Nurcan Arslantürk İzmir Can Hastanesi’nde, Uzm. Dr. Samira Huseynova da aynı hastanede çocuk ve ergenlere yönelik psikiyatrik destek sunmaktadır​​.
Karşıyaka Psikolog Tavsiye

Karşıyaka psikolog tavsiye, Karşıyaka psikoloji merkezi olarak ön plana Ege Pozitif göze çarpmaktadır. Karşıyaka iskele karşısında sahilde hizmet vermektedir. Karşıyaka’da psikolog ararken, uzmanlık alanları, eğitim ve tecrübeleri ile danışan yorumlarını göz önünde bulundurmanız, ihtiyaçlarınıza en uygun desteği bulmanız açısından faydalı olacaktır.

 

Karşıyaka Aile Terapisi

Ege Pozitif Psikoloji, Karşıyaka’nın yanı sıra Alsancak, Gaziemir, Aliağa, Bergama’da şubeleri olan Ege Pozitif Psikoloji, evlilik ve aile terapisi konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Aile içi iletişimsizlik, çocuğun dünyaya gelmesi, cinsel yaşamdaki sorunlar gibi konularda destek sağlar​.

 

Karşıyaka Belediyesi Psikolog Pedagog Var mı?

Karşıyaka belediyesi psikolog hizmeti veriyor ücretsiz. Karşıyaka belediyesi pedagog ya da çocuk ergen psikoloğu bulunmamaktadır.

 

Yorum yapmak ister misiniz?