2 May 2024

İzmir Aliağa Pedagog Tavsiye

/
Yorumlar0

İzmir Aliağa Pedagog Tavsiye

İzmir Aliağa bölgesinde pedagog arayışında olanlar için, İzmir Aliağa çocuk ve ergen psikologlarımızı öneriyoruz. Bu uzmanlar, çocukların ve gençlerin zihinsel ve duygusal gelişimini destekleme konusunda uzmanlaşmışlardır. İhtiyaçlarınıza uygun olan pedagogu seçmek için detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

İzmir Aliağa Pedagog için, İzmir Aliağa çocuk ergen psikologlarımızı inceleyin.

Aliağa Çocuk Ergen Psikologları

Çocuk ve ergen psikologları, genç bireylerin zihinsel ve duygusal sağlığını korumaya ve geliştirmeye yönelik uzmanlık alanına sahiptirler. Bu profesyoneller, çocukların yaşlarına uygun olarak gelişimlerini takip eder, davranışlarını değerlendirir ve ihtiyaç halinde terapi veya danışmanlık hizmetleri sunarlar. Sıklıkla, çocukların özel gereksinimlerine uygun terapi teknikleri ve oyun terapisi gibi yöntemler kullanırlar. Ayrıca, ailelerle işbirliği yaparak çocukların sağlıklı büyüme ve gelişme süreçlerine katkıda bulunurlar.

Aliağa çocuk psikoloğu arıyorsanız, Alp Oğuz Anadolu lisesi karşısında bulunan Ege Pozitif Psikoloji kliniğine danışabilirsiniz. Kliniğimizde çocuk ve ergen uzmanı Beril Özsoy Pazartesi günleri, pedagog Gamze Güder Salı günleri, ve uzman çocuk psikoloğu ile pedagog Sude Kaplan Perşembe günleri olmak üzere, Aliağa’da pedagojik hizmet sunmaktadır.

Aliağa Belediyesinde Psikolog Hizmeti

Eğer Aliağa bölgesinde bir psikolog arayışındaysanız,15 yıllık bir tecrübeye sahip olan uzman klinik psikolog Bayram Şimşek ve ekibine yönelebilirsiniz. Ege Pozitif Psikoloji Merkezlerinin Aliağa’da en çok tavsiye edilen psikolog kadrosuna sahip olduğunu görebilirsiniz.

Aliağa Belediyesi Ücretsiz Psikolog Var mı?

Aliağa belediyesi aile danışma merkezi ücretsiz psikolog, Aliağa pedagog hizmeti vermektedir. Aliağa Belediyesi, ihtiyacı olan vatandaşların faydalanabileceği Aile Danışma Merkezi’ni 5 Şubat 2024 Pazartesi günü hizmete açmıştır. Aile Danışma Merkezi Uzman Psikoloğu Berfin Ruken Taşkın,“İhtiyaç duyan her yaş grubundan birey ya da aileler Aile Danışma Merkezimizden faydalanabilir.

Aliağa’da Psikolog Var mı?

Aliağa devlet hastanesi psikolog mevcuttur. Aliağa devlet hastanesi psikiyatri kliniği de mevcuttur. Ancak Aliağa çocuk psikiyatrisi bulunmamaktadır. Bu bağlamda, çocuklar için psikiyatrik destek arayanların, Ege Üniversitesi Hastanesi gibi geniş kapsamlı sağlık kurumlarına veya şehir hastanelerine yönelmeleri gerekmektedir. Bu tür merkezler, çocuk psikiyatrisi alanında uzmanlaşmış personel ve geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, çocukların ihtiyaçlarına uygun tedavi ve destek sağlayabilirler.

Yorum yapmak ister misiniz?